אודותינו imageאודותינו image
דרור סוכנות לביטוח מנוהלת בידי סוכן הביטוח דרור יהודה אשר עוסק בתחום הביטוח מזה 10 שנים. תחומי העיסוק העיקריים של הסוכונות הינם: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות ועוד.
דרור, שבעצמו "איש שטח" הינו סוכן ביטוח בעל רשיון לעיסוק ושיווק ביטוח הניתן  ע"י רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון שבמשרד האוצר.
היותו של דרור פעיל ו"חי" את עולם הביטוח משני צידיו, האחד שיווק פוליסות הביטוח ואילו השני מימוש הפוליסות בעת הצורך ומיצוי הזכאות של המבוטחים בכיסויים השונים מול חברות הביטוח תורמת רבות להבנתו של דרור בשוק הביטוח וחשיבות ההתייחסות הפרטנית לכל אדם ולכיסויים הביטוחיים הדרושים לו ולמשפחתו.
כסוכן ביטוח בלתי תלוי בחברת ביטוח כזאת או אחרת, דרור חשוף למגוון רחב של כיסויים וביטוחים שונים, ללא תלות בחברה המשווקת אותם. בכך, יכול דרור להתאים לכל מבוטח את תיק הביטוח התפור למידותיו ולצרכיו.
מתחילת פעילותו מנהל דרור יהודה את משרדו תחת מעטפת ענקית של "לחמי סוכנות לביטוח" אשר נחשבת לאחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בארץ בשוק ביטוחי הפרט וברשותה מערך עצום המונה עשרות עובדים, דבר אשר מעצים את יכולת השירות ואת מערך התביעות חלילה בעת הצורך.
הסוכנות ממוקמת בשדרות הרצל 122, ירושלים.

עסקת רכישת ביטוח היא לא עסקה פשוטה ובמקרים מסויימים זו יכולה להיות העסקה החשובה ביותר שתבצעו בחייכם!

חשוב להתייעץ בנושאי ביטוח, לקבל הסבר מקיף על סוגי הביטוחים הקיימים, לקבל סקירה על מצבכם הביטוחי כרגע, טרם השינוי או ההוספה של ביטוח חדש ולבסוף להתאים את הביטוחים הנכונים לכם ולמשפחתכם, בעת הזה של חייכם.

תחומי המומחיות של סוכנות הביטוח:
* בדיקת התיק הביטוחי הקיים והתאמתו למצב האישי והמשפחתי העדכני של המבוטח.
* איתור וזיהוי כפל ביטוחי (שלמבוטח עולה הרבה, אך חברות הביטוח לא ישלמו פעמיים).
* ביטוח בריאות, ביטוח חיים וביטוח סיעודי.
* ביטוח תאונות אישיות.
* פתיחת חסכונות בבתי השקעות וחברות הביטוח.
* ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות.
* ביטוחי עסקים.
* ביטוח רכוש פרטי ועסקי, דירות ורכבים וציוד נוסף.
* ביטוח נסיעות לחו"ל.
* ביטוח משכנתא הכולל בתוכו ביטוח חיים ומבנה.
* התאמת ביטוחי הסיכונים הפרטיים תוך דגש על הצרכים הרלוונטיים למבוטח הספיציפי אל מול קופות החולים ופוליסות קבוצתיות ממקומות העבודה.

למאמר של דרור יהודה בנושא חשיבות הייצוג ע"י סוכן הביטוח באתר "אונליין ביזנס", לחץ כאן.